519 728 629

Model SecondLife

„Chodzi o to ile jesteś w stanie znieść i iść dalej, ile ciosów jesteś w stanie przetrwać – na tym polega zwycięstwo!” – Sylvester Stallone jako Rocky Balboa

Czasem stajemy pod przysłowiową ścianą. Myślimy i czujemy, że nic nie ma sensu, o wszystkim co zrobię i tak zadecydują inni. Ten proces coachingu ma na celu pokazać Ci, że każdy jest kowalem własnego losu. Czasem nawet z niepozornego kawałka żelaza udaje się wykuć coś pięknego i trwałego…
Cudem przeżyłem podwójny wypadek. Niemal drugi raz w życiu uczyłem się chodzić i mówić. Będąc na tym progu życia sam przekonałem się, że powrót do tego, co było jest bardzo ciężki, a czasem wręcz niemożliwy. Dlatego też to, na czym mi zależy to pokazać wszystkim, również Tobie, w przypadku chęci skorzystania z moich usług, że na tym, co dotychczas jest przez Nas znane świat się nie kończy. Jak mówi się kolokwialnie, warto mieć: plan awaryjny. A jeśli jeszcze Go nie masz – bez obaw, wypracujemy go razem! Tu nie ma co się oglądać za siebie i wzdychać do tego co było. To już było, czasu już nie cofniemy. Ale wspólnie możemy wypracować przyszłość w taki sposób, aby była ona jeszcze korzystniejsza i lepsza niż przeszłość, którą wspominamy.
Oferuję wsparcie i spróbuję pomóc Ci przejść przez proces Twojej zmiany, polegający na różnych kwestiach.

Niestety nic albo niewiele przychodzi samo. Do tego celu trzeba dążyć ustawicznie i nie poddawać się. Proces Coachingu jest wsparciem, również w chwilach, gdy wahasz się lub utknąłeś w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu!
Żadna zmiana nie przychodzi sama z siebie. To na czym mi zależy to, żebyś spróbował powalczyć o ten świat, który znasz.

To czego mogę Cię nauczyć to:

  • jak walczyć do końca i podnosić się po upadkach (determinacja w osiąganiu celów)
  • jak być elastycznym i mieć cierpliwość
  • w jaki sposób dbać o swój nastrój i umieć go sobie poprawiać
  • jak zaadaptować się do zmiany
  • w jaki sposób działać krok po kroku, dzień po dniu i nie spieszyć się…
Do kogo jest skierowana ta idea?

Do tych wszystkich, którzy doznali krzywdy od losu, znaleźli się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze… A może to błogosławieństwo i tak miało się zdarzyć, a naszą nauką jest przyjąć to i żyć dalej z godnością? A więc jest dla wszystkich, w których tli się nadzieja i nie boją się zmiany, tylko chcą ją świadomie wprowadzić!

Umów się na sesję

Idea ta zrodziła się w czasie praktyki coachingowej i tworzenia tej strony. Bowiem coraz więcej osób zgłaszało się do mnie z prośbą o pomoc. Były to osoby, które nie odniosły obrażeń w wyniku urazów, ale stanęły przed poważnymi zmianami w życiu osobistym. Były to zarówno kwestie związane z życiem osobistym, jak i zawodowym. Jako, że dość dobrze wiedziałem, co oznacza budowanie swego życia nieraz od nowa umiałem pomóc takim osobom. I pewnego razu przejeżdżając samochodem przez próg zwalniający odkryłem nazwę tej idei, a więc Próg Zwalniający. I do takich osób też skierowana jest ona sama, a więc do takich, którym nieraz jak to się kolokwialnie mówi zawalił się świat, tworzą go od nowa i nieraz nie wiedzą jak to zrobić, ugrzęźli na takim progu, bądź szukają motywacji do tego, aby taką zmianę w swoim życiu właśnie przeprowadzić.

Niestety nic albo niewiele przychodzi samo. Do tego celu trzeba dążyć ustawicznie i nie poddawać się. Proces Coachingu jest wsparciem, również w chwilach, gdy wahasz się lub utknąłeś w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu!
Żadna zmiana nie przychodzi sama z siebie. To na czym mi zależy to, żebyś spróbował powalczyć o ten świat, którego pragniesz.

To czego mogę Cię nauczyć to:

  • jak walczyć do końca i podnosić się po upadkach (determinacja w osiąganiu celów)
  • jak być elastycznym i mieć cierpliwość
  • w jaki sposób dbać o swój nastrój i umieć go sobie poprawiać
  • jak zaadaptować się do zmiany
  • w jaki sposób działać krok po kroku, dzień po dniu i nie spieszyć się…
Do kogo jest skierowana ta idea???

Do tych wszystkich, którzy chcą dokonać zmiany w swoim życiu. Ale chcieliby, ale czasem nie wiedzą jak to zrobić. Również do tych którym nieraz jak to się kolokwialnie mówi zawalił się świat, tworzą go od nowa i nieraz nie wiedzą jak to zrobić, ugrzęźli na takim progu, bądź szukają motywacji do tego, aby taką zmianę w swoim życiu właśnie przeprowadzić. Umów się na sesję

Pomoc psychologiczna

rozwiń

Osoba, która trafia na coaching i chce pracować nad swoją przyszłością często nie może tego zrobić. Nikt, albo też nie wiele osób jest w stanie pójść naprzód ciągnąc za sobą wydarzenia, które towarzyszyły Nam w przeszłości. Z tym w pierwszej kolejności trzeba się uporać. Jeżeli jeszcze pytacie się dlaczego, wyobraźcie sobie statek starający się płynąć do przodu a mający zarzuconą kotwicę. Da się to zrobić? Dlatego też, żeby pomóc Wam właśnie ze zrzuceniem tego balastu, tej ciążącej kotwicy współpracuje z Aleksandrą Krupską i Anią Szajkowską, które są doskonałymi psychologami oraz psychoterapeutkami, a także doskonale znają model pracy coachingowej. Wspólnie opracowały autorski model PEB, przy pomocy którego klienci łatwiej będą mogli zrozumieć miejsce, w którym się obecnie znajdują w kontekście swojego wyzwania i dzięki temu dobrać najlepszą formę pomocy.

Gdy istnieje taka potrzeba, to psychoterapia stanowi ważny element, aby móc w pełni skorzystać z możliwości jakie daje Coaching.

Model PEB™ można wykorzystywać jako pomoc w pracy z ludźmi - ułatwia nam to zrozumienie tego co dzieje się z naszymi klientami, współpracownikami czy podopiecznymi w momentach zmian. Model ułatwia dobór właściwych oddziaływań, które będą wspierały osoby mające trudności w przejściu przez zmianę.

Pebskills