Próg zwalniający

Idea ta zrodziła się w czasie praktyki coachingowej i tworzenia tej strony. Bowiem coraz więcej osób zgłaszało się do mnie z prośbą o pomoc. Były to osoby, które nie odniosły obrażeń w wyniku urazów, ale stanęły przed poważnymi zmianami w życiu osobistym. Były to zarówno kwestie związane z życiem osobistym, jak i zawodowym. Jako, że dość dobrze wiedziałem, co oznacza budowanie swego życia nieraz od nowa umiałem pomóc takim osobom. I pewnego razu przejeżdżając samochodem przez próg zwalniający odkryłem nazwę tej idei, a więc Próg Zwalniający. I do takich osób też skierowana jest ona sama, a więc do takich, którym nieraz jak to się kolokwialnie mówi zawalił się świat, tworzą go od nowa i nieraz nie wiedzą jak to zrobić, ugrzęźli na takim progu, bądź szukają motywacji do tego, aby taką zmianę w swoim życiu właśnie przeprowadzić.
Niestety nic albo niewiele przychodzi samo. Do tego celu trzeba dążyć ustawicznie i nie poddawać się. Proces Coachingu jest wsparciem, również w chwilach, gdy wahasz się lub utknąłeś w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu!
Żadna zmiana nie przychodzi sama z siebie. To na czym mi zależy to, żebyś spróbował powalczyć o ten świat, którego pragniesz.

To czego mogę Cię nauczyć to:
• jak walczyć do końca i podnosić się po upadkach (determinacja w osiąganiu celów)
• jak być elastycznym i mieć cierpliwość
• w jaki sposób dbać o swój nastrój i umieć go sobie poprawiać
• jak zaadaptować się do zmiany
• w jaki sposób działać krok po kroku, dzień po dniu i nie spieszyć się…

Do kogo jest skierowana ta idea?
Do tych wszystkich, którzy chcą dokonać zmiany w swoim życiu. Ale chcieliby, ale czasem nie wiedzą jak to zrobić. Również do tych którym nieraz jak to się kolokwialnie mówi zawalił się świat, tworzą go od nowa i nieraz nie wiedzą jak to zrobić, ugrzęźli na takim progu, bądź szukają motywacji do tego, aby taką zmianę w swoim życiu właśnie przeprowadzić.

2017 PRÓG ŻYCIA | Realizacja Webinvation