O mnie

progzycia_b

Bartosz Pałgan

Coach Drugiej Szansy, twórca programu Próg Życia, autor książki Bóg jest. Spotkałem go! Coach Ericksson Collage.

Trener biznesu, Praktyk, Master i Trener NLP, specjalista do spraw e-learningu. Absolwent studiów doktoranckich z socjologii na Uniwersytecie Łódzkim (Katedra Socjologii Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego). Specjalizuje się we wspieraniu osób po ciężkich urazach, prowadzi sesje indywidualne, warsztaty oraz wystąpienia publiczne. Motywuje i zagrzewa do walki o życie. Zachęca do wykorzystania Drugiej Szansy!

Prowadził zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Łódzkim, a także zajęcia z HR na podyplomowych studiach HR w Skierniewicach. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju umiejętności osobistych, a także w obszarze tworzenia i projektowania szkoleń i testów e-learningowych, oraz zarządzania platformą e-learningową.

Bartek jest człowiekiem, który ma piękną historię, doświadczył czegoś, co nie jest dane wielu ludziom: poczucia sensu i opieki, cudu, jakim jest Życie. Teraz czerpie moc i mądrość z nauk, jakie otrzymał od życia. A jednocześnie, ma umiejętność słuchania innych ludzi i bogaty warsztat narzędziowy coacha. Jak dla mnie super 🙂

Piotrek

Więcej o moim życiu

Współpracuje z Maćkiem Zientarskim w związku z akcją to Nie warzywa, to ludzie! Jak sam mówi o sobie:

Nie pozwoliłem na to, aby ta notka zakończyła się wraz z datą 6 sierpnia 2010 roku. Ok., wówczas wiele się zmieniło, bowiem w tym dniu przeżyłem wypadek samochodowy, ale nie zakończyło! Bowiem przeżyłem to i działam dalej, również po to, żeby pokazać Ci, że niezależnie od tego jaki Próg Życia przyjdzie pokonać, naprawdę warto to zrobić, a przede wszystkim, że można! Świadomie piszę: „przeżyłem”. Wśród licznych obrażeń, które wówczas odniosłem było także to: stłuczenia pnia mózgu. Mogłoby się wydawać, że zabrzmiało to jak wyrok, ale dla mnie było wyzwaniem, które podjąłem stosując wiele wcześniej poznanych przeze mnie metod i technik. Później pomyślałem, że skoro mi pozwoliło to podnieść się z kolan w praktycznie beznadziejnej sytuacji, czemu nie pomóc innym, szukającym pomocy, a nie znającym tych metod. Stąd właśnie pomysł na coaching dla osób tego potrzebujących.

Od 2005 roku aktywnie współpracuje z firmami szkoleniowymi jako trener freelancer. Prowadził szkolenia dla pracowników takich firm i instytucji jak: Wikana S.A., MAN, MacMillan, WSK „PZL – Rzeszów”, Huf Polska Sp. z o.o., GITD, IPN, Szybas

Pracował w Dziale Szkoleń i Rozwoju jednego z wiodących banków w Polsce, by później rozwijać się w Dziale Szkoleń i Rekrutacji w jednej z firm kurierskich.
Jednak, gdy w 2009 roku po raz pierwszy zetknął się z coachingiem jego życie się zmieniło i stał się zagorzałym fanem tej metody. Od tamtego czasu aktywnie pracuje jako coach, prowadząc przede wszystkim sesje dla osób po różnych urazach, ale także coaching on the job oraz coaching biznesowy i life coaching.
Prywatnie pasjonat motoryzacji.

Jego mentorem i superwizorem w coachingu jest Michał Bloch – Psycholog, MCC ICF, autor programu Wolny Lancer – jeden z najbardziej doświadczonych coachów w Polsce, posiadający najwyższą akredytację Master Certified Coach.

Odbył następujące szkolenia:

  • 03.2012 – 07.2012 – Szkoła Coachów – The Art&Science of Coaching organizowane przez Wszechnicę UJ i Ericsson College International (akredytacja i certyfikacja International Coach Federation)
  • 09.2008 – 05.2009 – Szkoła Coachingu – certyfikat coacha, Moderator s.c.
  • 10.2007 – 06.2008 – Szkoła Trenerów Biznesu – certyfikat Trenera Biznesu, Moderator s.c.
  • 12.2005 – 03.2007 – Studium Trenerskie NLP (wcześniej Praktyk i Master NLP) – certyfikat Master Trenera NLP, Yans Cron Consulting Group

Materiały wideo

2017 PRÓG ŻYCIA | Realizacja Webinvation